Semana - płyn do płukania tkanin - Super Soft - Protect - 1,3l/65 prań
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 417484
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Super skoncentrowany płyn do zmiękczania ubrań.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Nie stosować bezpośrednio na tkaniny i nie mieszać z innymi preparatami. dodać przy ostatnim płukaniu . |
| Skład | 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne. kompozycja zapachowa środki konserwujące: benzalkonium chloride |
| Dozowanie | 20ml na 4-5kg ubrań; 60ml na 6+kg. |
| Zapach | Piżmowy, Kwiatowy |
| Dodatkowe właściwości | Zmiękczacz tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/67/7/1367776.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | P102 chronić przed dziećmi. euh208 zawiera[masa reakcyjna 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)-etan-1-onu i 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-onu i 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-onu] może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1300 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Okres przydatności | 18 mies. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: