Semana - płyn do płukania tkanin - Perfumes of Night - Purple Rain - 1,65l/75 prań
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 979182
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Super skoncentrowany płyn do zmiękczania ubrań.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Nie stosować bezpośrednio na tkaniny i nie mieszać z innymi preparatami. dodać przy ostatnim płukaniu . |
| Skład | 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne. kompozycja zapachowa [tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes; geraniol; coumarin; butylphenyl methylpropional; limonene] środki konserwujące: benzalkonium chloride |
| Dozowanie | 22ml na 4-5kg ubrań; 60ml na 6+kg. |
| Zapach | cytrynowy, pomarańczowy, Kwiatowy, Sandałowy |
| Dodatkowe właściwości | Zmiękcza tkaniny |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/67/7/1367783.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | P102 chronić przed dziećmi. euh208 zawiera[octan 4-tert-butylocykloheksylu; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; 3,7-dimethyloctan-3-ol; salicylan heksylu; produkt reakcji octanu cis-1-metylo-1-(4-metylocycloheksylo)etylu i octanu trans-1-metylo-1-(4-metylocycloheksylo)etylu i octanu cis-4-isopropylo-1-metylocycloheksylu i octanu trans-4-isopropylo-1-metylocycloheksylu; geraniol; kumaryna] może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1,65 kg |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Okres przydatności | 18 mies. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: