Semana - płyn do płukania tkanin - Aura - Energy- 1,4l/70 prań
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 476854
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Super skoncentrowany płyn do zmiękczania ubrań.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Nie stosować bezpośrednio na tkaniny i nie mieszać z innymi preparatami. dodać przy ostatnim płukaniu. |
| Skład | 5-15% kationowe środki powierzchniowo czynne kompozycja zapachowa [ tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes; benzyl salicylate; butylphenyl methylpropional; hexyl cinnamal; linalool; linalyl acetate; vanillin] środki konserwujące: benzalkonium chloride |
| Dozowanie | 20ml na 4-5kg ubrań; 60ml na 6+kg. |
| Zapach | Kwiatowy |
| Dodatkowe właściwości | Zmiękczanie tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,49 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/67/7/1367771.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Zawiera: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on; salicylan benzylu h317 może powodować reakcję alergiczną skóry. p102 chronić przed dziećmi. p280 stosować rękawice ochronne. p302+p352 w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. p333 + p313 w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. p362 + p364 zanieczyszczoną odzież zdjąć i wyprać przed ponownym użyciem. p501 zawartość/pojemnik usuwać do odpowiedniego zakładu utylizacji odpadów. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1,4 kg |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Okres przydatności | 18 mies. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: