Satino Gold deser śmietankowy z sosem czekoladowym 135g
Wystaw opinię o produkcie
Satino Gold to najwyśmienitszy spośród deserów stworzonych przez Bakomę. Wytworny, zmysłowy deser z gęstym sosem na dole. Dwuwarstwowa kompozycja nadaje mu wyjątkowy charakter - na wierzchu doskonały pudding, na dole aksamitny, gładki sos.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 479701
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Satino Gold to najwyśmienitszy spośród deserów stworzonych przez Bakomę. Wytworny, zmysłowy deser z gęstym sosem na dole. Dwuwarstwowa kompozycja nadaje mu wyjątkowy charakter - na wierzchu doskonały pudding, na dole aksamitny, gładki sos.
Parametry produktu
| Smak | Śmietankowy |
|---|---|
| Składniki | Deser (mleko pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana 12%, cukier, skrobia modyfikowana, odtłuszczone mleko w proszku, aromat, sól, substancja zagęszczająca: karagen); sos 13% (woda, syrop glukozowo – fruktozowy, cukier, mleko zagęszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, wiórki czekoladowe 0,6%, skrobia modyfikowana kukurydziana, stabilizator: mączka chleba świętojańskiego; aromaty). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 135 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 553 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 13,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: