SONKO 3 Lekkkie wafelki w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukru 36g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 421927
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafelki w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukru na bazie pełnoziarnistego pieczywa lekkiego to wyśmienita przekąska do pracy! Stanowią źródło błonnika wspomagającego prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.
Parametry produktu
| Typ | Zbożowe |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 36 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 55% czekolada mleczna bez dodatku cukru (tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, substancja słodząca: maltitol, oporna dekstryna, miazga kakaowa, inulina, oligofruktoza, emulgator: lecytyny sojowe, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, naturalny aromat waniliowy), 27% pełnoziarnista mąka (żytnia i pszenna), mąka żytnia, mąka gryczana, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, błonnik gryczany, otręby kukurydziane, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; możliwa obecność orzechów laskowych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 468 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1957 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 233 kJ |
| Wielkość porcji | 12 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość błonnika | 6 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: