SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 2,52l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 349276
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żel do prania tkanin kolorowych
Ochrona kolorów
Ochrona tkanin
Usuwanie zabrudzeń
Technologia neutralizacji nieprzyjemnych zapachów
Atrakcyjny zapach!
Vegan friendly
Testowane dermatologicznie
2,5l = wystarcza na 56 prań
BUTELKA W 100%
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | W zależności od twardości wody i zabrudzeń ubrań użyć od 50 do 130 ml żelu na pranie. |
| Skład | 5 %-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne |
| Dozowanie | W zależności od twardości wody i zabrudzeń ubrań użyć od 50 do 130 ml żelu na pranie. |
| Dodatkowe właściwości | Black color protection - ochrona kolorów czarnych i ciemnych |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | DETERGENTS_SAFETY_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 2,55 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 50 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 50 ml |
| amfoteryczne środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/03/8/1203890.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H319 – działa drażniąco na oczy h317 – może powodować reakcję alergiczną skóry |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr. miele cosmed group s.a. ulica i numer: wielkopolska 3 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Zawartość nominalna | 2500 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: