Rosół z kury Knorr Professional 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 815035
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dzięki nowej, udoskonalonej recepturze, Rosół z kury ma wyrazisty, drobiowy smak i złocisty, klarowny kolor. Nie wymaga odcedzania, czym ułatwia i przyspiesza gotowanie. Ma obniżoną zawartość soli, co pozwala na doprawienie potrawy zgodnie z własnym upodobaniem. Produkt nie pozostawia na talerzu osadu z tłuszczu. Bez dodatku barwników, glutaminianu sodu i konserwantów. Nie zawiera alergenów. To idealne rozwiązanie przy przygotowywaniu rosołów, zup, sosów, pasztetów czy farszów.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1 kg |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Sól, maltodekstryna, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, tłuszcz kurzy 3% (tłuszcz kurzy, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu)), cebula w proszku¹, syrop karmelowy, przyprawy (kurkuma¹, pieprz biały), mięso kurze w proszku 0,1% (mięso kurze, sól, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu)). ¹ z upraw zrównoważonych |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Rosół z kury ma wyrazisty, drobiowy smak i złocisty, klarowny kolor. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozpuść 20 g produktu w 1 litrze wrzącej wody, dokładnie wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 249 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1046 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 36,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 250 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: