Opis szczegółowy
Gotowe danie z warzyw i tuńczyka.
Sałatka meksykańska Rio Mare to zdrowa i pożywna przekąska do pracy i szkoły.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Zawartość netto | 320 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Składniki: czerwona fasola 25%, tuńczyk (ryba) 23%, kukurydza 22%, olej kukurydziany 12%, papryka 6%, marchew 6%, sól, aromaty. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Dolphin Safe | 1 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2028-07-16 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bolton polska sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 9 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sałatka meksykańska rio mare nie wymaga specjalnego przygotowania przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 819 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak i zapach charakterystyczne dla tuńczyka i warzyw, delikatny lekko pikantny, wolny od obcych zapachów i smaków. włókna tuńczyka można łatwo rozdzielić widelcem, podczas spożycia konsystencja warzyw jest miękka ale nie papkowata. |