Regał metalowy 180 x 90 x 40 cm 150 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 25725
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Regał metalowy znajdzie zastosowanie w urządzaniu warsztatu, garażu, a także piwnicy czy spiżarni. Regał charakteryzuje się stabilnością i wytrzymałością. Produkt został wyposażony w 5 półek, wykonanych z mocnej płyty MDF. Można je wykorzystać do przechowywania np. narzędzi lub artykułów malarskich.
Wymiary regału: 180x90x40 cm,
liczba półek: 5
Parametry produktu
| Typ | Magazynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Zaciskowy |
| Liczba półek | 5 |
| Nośność półki | 150 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 90 x 180 x 40 cm |
| W zestawie | 5 półek |
| Grubość blachy nogi | 0,9 mm |
| Materiał wykonania | Mdf. metal |
| Waga jednostkowa brutto | 15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: