Q-CONCEPT Ser kozi Czerwone Wino 130g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 375129
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gładka struktura z fioletowo - czerwoną skórką to bogactwo smaku i aromatu. Łagodny i delikatny smak z wyczuwalną delikatnie kwaskową nutą z wina, zachęca do spróbowania. Czerwone wino miesza się z aromatem dojrzewającego koziego sera. Doskonale sprawdzi się na desce serów, w towarzystwie orzechów włoskich lub zielonych aromatycznych oliwek.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Forma | W kawałku |
| Smak | Delikatny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kozie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii kwasu mlekowego. w skórce sera: czerwone wino (min. 1 %) |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1592 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: