Putka Wegański pączek z porzeczką 80g
Wystaw opinię o produkcie
Wegański pączek z nadzieniem porzeczkowym, polany lukrem i posypany liofilizowaną maliną.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 999282
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Zawartość netto | 80 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka PSZENNA, nadzienie porzeczkowe (18%) (czarna porzeczka, cukier, woda, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancje zagęszczające: celuloza mikrokrystaliczna, koncentrat z czarnej marchwi), mleko SOJOWE, olej roślinny (palmowy, rzepakowy), cukier, drożdże, dynia, mąka kukurydziana, liofilizowana malina, sól, aromat rumowy |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PUTKA Sp. z o.o.Ulica i numer: Sadowa 36Kod pocztowy i miasto: 05-850 Jawczyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 38 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 301 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 241 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1264 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1011 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: