Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 769221
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dekoracyjny mazurek z ciasta kruchego z marmoladą.
Parametry produktu
| Typ | Mazurek |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Marmolada (jabłko, cukier, syrop glukozowo – fruktozowy, aronia, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu) , cukier, mąka pszenna, oleje i tłuszcze roślinne [(palmowy, rzepakowy, częściowo utwardzony palmowy), woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: annato], jaja, mleko, kakao, substancja spulchniająca: proszek do pieczenia (e450, e500), cukier waniliowy, aromaty (pomarańczowy, cytrynowy, rumowy), orzechy laskowe, barwnik: e102, e124, dekoracja: kurczak (cukier puder, mąka ziemniaczana, mąka pszenna, tłuszcz roślinny, syrop skrobiowy, skrobia ryżowa, białko w proszku, woda, e202, aromat waniliowy, barwniki: e102, e104, e110, e122, e124, e132, e133, e151 barwniki e102, e104, e110, e122, e124 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: putka sp. z o.o. ulica i numer: sadowa 36 kod pocztowy i miasto: 05-850 jawczyce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1595 kJ |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Tak |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E102 Tartrazyna, E104 Żółcień chinolinowa, E110 Żółcień pomarańczowa (FCF), E122 Azorubina, E124 Czerwień koszenilowa, E132 Indygotyna, E133 Błękit brylantowy FCF, E151 Czerń brylantowa PN, E450 Difosforany, E500 Węglany sodu |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: