Prospona Dżem truskawkowy 1,15 kg
Wystaw opinię o produkcie
Dżemy PROSPONA – to produkt, którego smak i aromat sprawiają, że
przypomina domowe konfitury. Dżemy – to produkt o żelowej
konsystencji sporządzony ze świeżych lub mrożonych owoców z dodatkiem cukru i
pektyn w procesie gotowania. Zastosowanie: - do smarowania i przekładania
wyrobów cukierniczych, - do nadziewania wyrobów cukierniczych po wypieku, -
dekoracja deserów oraz różnych potraw gastronomicznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 636042
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dżemy PROSPONA – to produkt, którego smak i aromat sprawiają, że
przypomina domowe konfitury. Dżemy – to produkt o żelowej
konsystencji sporządzony ze świeżych lub mrożonych owoców z dodatkiem cukru i
pektyn w procesie gotowania. Zastosowanie: - do smarowania i przekładania
wyrobów cukierniczych, - do nadziewania wyrobów cukierniczych po wypieku, -
dekoracja deserów oraz różnych potraw gastronomicznych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Dżem |
|---|---|
| Składniki | cukier, truskawki, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,15 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROSPONA Sp. z o.o. Ulica i numer: Węgierska 11 Kod pocztowy i miasto: 33-300 Nowy Sącz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1034 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 840 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: