Pro Activ o smaku masła 400 g
Wystaw opinię o produkcie
Pro Activ o smaku masła 4g. Jest produktem do smarowania pieczywa. Powstała z myślą o osobach walczących z cholesterolem. Zawarte w niej kwasy tłuszczowe omega-3 pochodzą z oleju lnianego, natomiast kwasy omega-6 pochodzą z oleju słonecznikowego. Zawiera sterole roślinne, które hamują wchłanianie cholesterolu z przewodu pokarmowego do krwi. Jest uzupełnieniem codziennej diety i alternatywą dla klasycznego masła.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 876878
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tłuszcz roślinny do smarowania 59% z dodatkiem steroli roślinnych. ProActiv powstał z myślą o osobach walczących z cholesterolem. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe omega-3 pochodzą z oleju lnianego, natomiast kwasy omega-6 pochodzą z oleju słonecznikowego. Zawiera sterole roślinne, które jak zostało klinicznie udowodnione hamują wchłanianie cholesterolu z przewodu pokarmowego do krwi. 100% roślinny skład, bez oleju palmowego!
Codzienne spożywanie 1,5-2,4 g steroli roślinnych pozwala obniżyć cholesterol o 7-10 % w 2-3 tygodnie. Jedna porcja ProActiv (10 g) zawiera 0,54 g steroli roślinnych. Dzienna porcja (30 g) zawiera 1,6 g steroli roślinnych.
ProActiv Buttery z wyższym poziomem tłuszczu (59%), nadającym wyjątkowo maślanego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Przeznaczenie | DO SMAROWANIA |
| Składniki | Składniki: oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, kokosowy, słonecznikowy), woda, estry steroli roślinnych 9% (odpowiada 5,4% steroli roślinnych). sól (0,5%), emulgator (lecytyny); aromaty, witaminy a i d. |
| Zawartość tłuszczu | 59 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 133 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2180 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 59 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 73 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 8,7 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: