Primavera Aktywnie Woda źródlana niegazowana 650 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 220606
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Primavera wydobywana jest z głębokości 473 metrów i to właśnie głębokość źródła decyduje o jej wyjątkowej jakości. Zanim woda trafi do butelki, musi pokonać wiele warstw ziemi, które pomagają w jej naturalnej filtracji i zabezpiecza ją przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 650 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Wapniowy (ca2+) 48,10 magnezowy (mg2+) 6,68 sodowy (na+) 2,10 potasowy (k+) 1,20 wodorowęglanowy (hco3-) 166,30 siarczanowy (so42-) 10,29 chlorkowy (cl-) 5,60 fluorkowy (f-) 0,06 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Primavera w aleksandrii |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: san benedetto polska spółka z o.o. ulica i numer: aleksandria 1a kod pocztowy i miasto: 95-035 ozorków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: