Popcorn - kukurydza ziarno do prażenia 100g Mogyi
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 460718
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pękająca kukurydza do prażenia.
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Ziarna kukurydzy. produkt może zawierać orzeszki ziemne, orzechy oraz zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry, Francja, Hiszpania, Serbia, Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-02-02 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 10000437121-scm-asi-hun |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mogyi polska sp. z o.o. ulica i numer: ligocka 103 kod pocztowy i miasto: 40-568 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 150 szt. |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2025-04-25 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Propozycja przygotowania - dwie łyżki oleju podgrzać dużym garnku. na rozgrzany olej wsypać ziarna kukurydzy, posolić według uznania. naczynie przykryć pokrywką. prażyć do czasu ustania pękania ziaren potrząsając naczyniem by uniknąć przypalenia. smacznego. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 329 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1388 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: