Półmisek biały 26x10 Salsa
Wystaw opinię o produkcie
Półmisek o nowoczesnym kształcie, może być używany w kuchence mikrofalowej i zmywarce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 139761
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 26 x 1,8 x 10 cm |
| Zawartość zestawu | 1 x Półmisek biały 26x10 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: