Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 321961
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt wyprodukowany z mięśni polędwicy wieprzowej, poddanej peklowaniu i wędzeniu, pakowany próżniowo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Mięso ze schabu wieprzowego 76,9 %, woda, sól, cukry, stabilizatory: e 451, e 450, białko wieprzowe, wzmacniacz smaku: e 621, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), hydrolizat białka sojowego, przeciwutleniacze: e 301, e 316, substancja zagęszczająca: e 412, substancja konserwująca: e 250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,6 - 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmb białystok sp. z o.o. sp. komandytowa ulica i numer: pozioma 6 kod pocztowy i miasto: 15-558 białystok pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 491 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E301 Askorbinian sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E412 Guma guar, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Wzmacniacz smaku, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: