Poduszka Fargrik 70x80cm
Wystaw opinię o produkcie
Delikatny geometryczny wzór w kolorach szarości, bieli i błękitu, doskonale wpisze się zarówno we wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, jak i klasyczne. Poduszki z linii FÄRGRIK będą współgrały nie tylko z jasną kolorystyką wystroju, ale także z kolorowymi ścianami czy meblami. Przyjemna i miękka w dotyku, wykonana z solidnej, odpornej tkaniny. Wygodna, sprężysta i puszysta, dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i szyi. Przyjazna dla osób z alergią
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 899059
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delikatny geometryczny wzór w kolorach szarości, bieli i błękitu, doskonale wpisze się zarówno we wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, jak i klasyczne. Poduszki z linii FÄRGRIK będą współgrały nie tylko z jasną kolorystyką wystroju, ale także z kolorowymi ścianami czy meblami. Przyjemna i miękka w dotyku, wykonana z solidnej, odpornej tkaniny. Wygodna, sprężysta i puszysta, dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i szyi. Przyjazna dla osób z alergią
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% poliester |
| Kolor | Szary |
| Rodzaj wypełnienia | 100% poliester |
| Waga wypełnienia | 950 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o. Ulica i numer: al. Milenijna 2 Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Suszenie w stanie rozłożonym. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/12/1/1112179.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2024-06-30 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: