Poduszeczki zbożowe z kremem orzechowym BEZGL. BIO 200 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907713374105
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne poduszeczki zbożowe z kremem czekoladowo-orzechowym. Bez dodatku białego cukru i oleju palmowego.
Warunki przechowywania
Przechowywać produkt w pomieszczeniach czystych. pozbawionych obcych zapachów (wilgotność
Składniki
Część zbożowa 60%: mąka ryżowa*, kaszka kukurydziana*, cukier kokosowy*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*. Krem czekoladowo-orzechowy 40%: Cukier trzcinowy*, proszek kokosowy*, pasta z ORZECHY laskowych*(12%), olej słonecznikowy*, tłuszcz kakaowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*, aromat *Surowce pochodzące z upraw ekologicznych
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
MLEKO,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1805/431 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.1 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 29 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0.28 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: