Podravka Vegeta 400g + puszka Gratis
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 35507
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Vegeta jest idealną przyprawą do różnorodnych dań gotowanych czy smażonych. To wyjątkowa, wysokiej jakości mieszanka przypraw i suszonych warzyw przygotowana przez ekspertów kulinarnych, która zachęci cię do nowych kulinarnych kreacji. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz domowe dania czy próbujesz czegoś nowego z Vegetą możesz być pewny, że twoja przygoda w kuchni zakończy się sukcesem.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Warzywna |
| Przeznaczenie | Do zup, sosów i mięsa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Sól jodowana (sól, jodan potasu), suszone warzywa 15,5% (marchew, pasternak, ziemniaki, cebula, seler korzeniowy, natka pietruszki), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy), cukier, przyprawy, olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, barwnik (ryboflawina). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Na jedną porcję (250 ml) gotowanej lub duszonej potrawy (zup, sosów, ryżu, warzyw i potraw mięsnych) dodać 1 łyżeczkę (3 g) vegety na 5 minut przed końcem gotowania. mięso lub potrawy rybne przed pieczeniem doprawić vegetą według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 662 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość błonnika | 5 g |
| Zawartość soli | 56,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | 620 g świeżych warzyw zostało użyte do wyprodukowania tego opakowania. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: