Płatki śniadaniowe czekoladowe z ryżu BEZGL. BIO 300 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8000113009671
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Płatki śniadaniowe czekoladowe z ryżu BEZGL. BIO 300 g
Warunki przechowywania
Zamknięte opakowanie przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. z dala od źródeł ciepła i bezpośredni
Składniki
ryż* 64 %, cukier trzcinowy*, kakao w proszku* 4%, sól morska. * składniki ekologiczne.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1620/382 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 85 g |
| Cukry | 22 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 0.3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: