Placki ziemniaczane Bezgluten 200g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 184465
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szybka i prosta w przygotowaniu alternatywa dla placków ziemniaczanych. Wystarczy dodać wody, jajka i usmażyć na patelni! Idealne dla osób na diecie bezglutenowej, a także dla tych, którzy cenią sobie smak domowych placków bez zbędnych dodatków. Dzięki tej mieszance przygotujesz pyszne, chrupiące placki, które świetnie komponują się z ulubionymi dodatkami – od kwaśnej śmietany po sosy.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 200 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Płatki ziemniaczane 63 %, skrobia ziemniaczana 32 %, cebula suszona mielona 3,3 %, sól, pieprz. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-302 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 177 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 742 kJ |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,6 g |
| Cukry | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: