'Piwo NEPO Labirytm butelka bezzwrotna 0,5L
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 161994
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo LabiRytm z Browaru Nepomucen to American Pale Ale (APA), uwarzone we współpracy z milickim zespołem muzycznym o tej samej nazwie. LabiRytm to lekkie i orzeźwiające piwo w stylu APA, charakteryzujące się bogatym aromatem cytrusów i umiarkowaną goryczką. Jego złożony profil smakowy i wysoka pijalność czynią go idealnym wyborem na letnie dni oraz spotkania z przyjaciółmi. Alk. 4.8% obj. BLG. 12.4°
Parametry produktu
| Rodzaj | APA |
|---|---|
| Smak podstawowy | Chmiel, Owoce tropikalne |
| Zawartość alkoholu | 4,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | Piwo zawiera alergany: słód jęczmienny. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar nepomucen sp. z o.o. ulica i numer: szkaradowo 115 kod pocztowy i miasto: 63-930 szkaradowo pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 12,4 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: