Piwo Bezalkoholowe Trzech Kumpli - 0,0% Citrus APA Unplugged - butelka bezzwrotna 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 423343
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Metodami stuprocentowo rzemieślniczymi udało się nam opracować autorską metodę warzenia kraftowego piwa z zawartością alkoholu o dwóch pięknych owalnych zerach: 0,0%. Jesteśmy z tego faktu tym bardziej dumni, że nasze 0,0% Unplugged Citrus APA jest po prostu smaczne, aromatyczne i bez dwóch zdań zachowuje wierność stylowi American Pale Ale, który to dodatkowo podrasowaliśmy dodatkiem skórek cytrusowych. Dzięki temu zabiegowi nasze APA „bez prądu” jest wyjątkowo rześkie i pijalne, a jednocześnie zaskakująco treściwe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Bezalkoholowe, APA, Piwo górnej fermentacji |
|---|---|
| Smak podstawowy | Chmiel, Pomarańczowy, Grapefruitowy, Cytrynowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, płatki owsiane, płatki pszenne, słód żytni, chmiel, skórki owoców cytrusowych: pomarańczy, grejpfrutów i cytryn, drożdże. |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2028-05-26 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Sgscch-coc-070024 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superkraft dystrybucja ulica i numer: racławicka 24/45 kod pocztowy i miasto: 30-075 kraków pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Piwo bezalkoholowe 0,0 % kraftowe. nie używamy aromatów! piwo odpowiednie dla wegan i wegetarian. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 91 kJ |
| Zawartość białek | 0,21 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,01 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,61 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: