Piwniczanka niskonasycona CO2 0,5L
Wystaw opinię o produkcie
wysokozmineralizowana woda mineralna niskonasycona CO2
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 578225
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
wysokozmineralizowana woda mineralna niskonasycona CO2
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy: wapniowy 168 sodowy 128 magnezowy 79 potasowy 13 aniony: wodorowęglanowy 1267 siarczanowy 33 chlorkowy 11 fluorkowy <0,40 ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 1719mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Ulica i numer: Zdrojowa 13 Kod pocztowy i miasto: 33-350 Piwniczna-Zdrój PL |
| Krótki opis marketingowy | Woda mineralna Piwniczanka z dużą ilością magnezu i wapnia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: