Opis szczegółowy
Idealna przekąska do pracy oraz na spotkania ze znajomymi.
Parametry produktu
| Typ | Pestki |
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | 99% prażone pistacje w łupinkach, 1% sól. produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, oraz gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone, Iran |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2026-02-02 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 10000437121-scm-asi-hun |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mogyi polska sp. z o.o. ulica i numer: ligocka 103 kod pocztowy i miasto: 40-568 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 288 szt. |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2025-04-24 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1635 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 469 mg/100g |
| Miedź | 1,3 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 129 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 67 %RWS |
Inne informacje o zawartości