Pesto z kurkami 160g Provitus
Wystaw opinię o produkcie
Pesto znajduje szerokie zastosowanie w kuchni. Wykorzystuje się je jako sos do makaronów, na jego bazie sporządza się także sosy do mięs. Można je też dodać do zupy minestrone, dipów, sałatek, podawać z pieczywem, caprese, serami i kopytkami
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 986938
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Smak | Grzybowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | makarony |
| Składniki | Olej słonecznikowy, woda, kurki 15%, koncentrat pomidorowy, suszone pomidory, ziarno słonecznika, ser gouda, sól, cebula, marchew, czosnek, orzechy arachidowe, ocet spirytusowy, bazylia, ser pecorino romano chnp, syrop glukozowy, chili, orzechy pini, pieprz czarny, kwas cytrynowy-regulator kwasowości. |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROVITUS Dąbrowscy, Malesa Sp. JawnaUlica i numer: Weteranów 149Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 180 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: