Persil Powder Expert Freshness by Silan 2475 g 45 prań
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 71517
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Proszek do prania Persil Deep Clean Expert Freshness By Silan - Doświadcz mocy eksperta od świeżości Silan. Nowa formuła Persil Deep Clean Expert Freshness by Silan zapewnia głęboką czystość prania i higieniczną świeżość Twojej pralki, a teraz dzięki wzmocnionej świeżości Silana zapewnia lepszy świeży zapach.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5 - 15% anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, fosfoniany, polikarboksylany, mydło; enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa. |
| Dozowanie | 55 g |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 45 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 85 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/11/47/4/1147408.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na oczy. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 2,48 kg |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: