Perła Miodowa puszka 4x500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 702758
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo jasne pełne miodowe o zawartości alkoholu 5,4%; naturalnie mętne o głębokim bursztynowym kolorze i długo utrzymującej się jasnokremowej pianie. Niepowtarzalny aromat i smak zawdzięcza połączeniu znanej miłośnikom Perły Chmielowej charakterystycznej goryczki oraz delikatnej słodyczy miodów wielokwiatowych z ziemi lubelskiej. Spróbuj miodowej odsłony Perły Wśród Piw.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Pełne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Miodowy |
| Zawartość alkoholu | 5,4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Zawiera słód jęczmienny. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perła – browary lubelskie s.a. ulica i numer: bernardyńska 15 kod pocztowy i miasto: 20-950 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: