Perła Bezalkoholowa 0,0% Limonka z miętą butelka bezzwrotna 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 386569
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Perła Bezalkoholowa 0,0% Limonka z miętą to lekki, orzeźwiający lager 0,0% , który łączy klasyczny charakter jasnego piwa z nutą soczystej limonki i świeżej mięty.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Limonka, Miętowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | Piwo bezalkoholowe (woda, słód jęczmienny, chmiel, ekstrakt chmielowy, dwutlenek węgla), sok jabłkowy (20%) odtworzony z zagęszczonego soku, cukier, sok cytrynowy odtworzony z zagęszczonego soku, aromaty, w tym z limonki, mięty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perła – browary lubelskie s.a. ulica i numer: bernardyńska 15 kod pocztowy i miasto: 20-950 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 158 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,92 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: