Patelnia do naleśników Tefal FORCE 25 cm C3113853
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 171941
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Patelnia do naleśników Tefal FORCE zapewnia długotrwałą wydajność i łatwe domowe posiłki za każdym razem. Trwała powłoka nieprzywierająca wzmocniona tytanem wytrzymuje nawet dwa razy dłużej*, zapewniając łatwe czyszczenie i nieskazitelny poślizg, który przetrwa próbę czasu. Pełna gama ulepszonych funkcji — w tym charakterystyczne cechy marki Tefal, takie jak wskaźnik ciepła Thermo-Signal i doskonała technologia indukcji — łączy się z wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją, tworząc idealną patelnię do naleśników.
Benefity:
TRWAŁA POWŁOKA NIEPRZYWIERAJĄCA: Patelnia wyposażona w trwałą powłokę nieprzywierającą, która wytrzymuje nawet dwa razy dłużej (w porównaniu ze standardową powłoką nieprzywierającą Tefal), co umożliwia łatwe gotowanie i czyszczenie
IDEALNE SMAŻENIE: Wyposażona w innowacyjną technologię Thermo-Signal™ firmy Tefal, która wskazuje idealny czas rozpoczęcia gotowania, odkryj najlepsze naczynia kuchenne zapewniające rewolucyjne rezultaty
ZAAWANSOWANA INDUKCJA: Zaawansowana technologia indukcyjna Thermo-Fusion™ zapewniająca szybkie nagrzewanie i równomierne rezultaty gotowania — kompatybilna ze wszystkimi płytami kuchennymi
WYPRODUKOWANO WE FRANCJI: Łącząc innowację, wiedzę ekspercką i materiały najwyższej jakości, nasze lokalne fabryki mobilizują głęboko zakorzenione wartości i umiejętności, aby eksportować francuską doskonałość na cały świat
BEZPIECZNA POWŁOKA NIEPRZYWIERAJĄCA: Wysokiej jakości naczynia kuchenne, które są bezpieczne dla całej rodziny, bez PFOA, ołowiu i kadmu
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 26 x 7 x 43,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Trójwarstwowe dno, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia do naleśników 25cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka tytanowa, Powłoka nieprzywierająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: