Pasztet z wieprzowiną 480 g Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Pasztet wieprzowy Rolnik to słoik pełen znakomitego, pasztetu, przyrządzonego z mięsa wieprzowego, z dodatkiem delikatnej, aromatycznej wątróbki, cebulki i mieszanki wyselekcjonowanych przypraw. Wyborny, domowy smak otrzymano bez glutaminianu sodu. Pasztet wieprzowy Rolnik wyśmienicie smakuje na świeżym pieczywie, w połączeniu z kiszonym ogórkiem, pomidorem oraz sosem tatarskim lub majonezem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 895842
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pasztet wieprzowy Rolnik to słoik pełen znakomitego, pasztetu, przyrządzonego z mięsa wieprzowego, z dodatkiem delikatnej, aromatycznej wątróbki, cebulki i mieszanki wyselekcjonowanych przypraw. Wyborny, domowy smak otrzymano bez glutaminianu sodu. Pasztet wieprzowy Rolnik wyśmienicie smakuje na świeżym pieczywie, w połączeniu z kiszonym ogórkiem, pomidorem oraz sosem tatarskim lub majonezem.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 480 g |
|---|---|
| Składniki | Woda, skórki wieprzowe 11,3 %, skórki z kurczaka 11,3 %, mięso oddzielone mechanicznie wieprzowe 7,5 %, kasza manna z pszenicy, wątroba wieprzowa 4,3 %, wątroba z kurczaka 4,3 %, mieszanka przyprawowo-smakowa i dodatki funkcjonalne (białko sojowe, sól, przyprawy, glukoza, warzywa suszone, stabilizatory: difosforany i trifosforany, substancja żelująca karagen, aromaty, substancja konserwująca: azotyn sodu, maltodekstryna, cukier), cebula suszona. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 171 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 620 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: