Papryka Jalapeño zielona 3100 ml Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 575345
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Papryka Jalapeño zielona krojona w plastry.
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojone, Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Jalapeno |
| Zawartość netto | 2,9 kg |
| Składniki | Papryka jalapeño zielona, woda, ocet spirytusowy, sól, stabilizator: chlorek wapnia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Egipt |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,35 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 3100 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 29 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 120 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość błonnika | 2,5 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,05 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E509 Chlorek wapnia |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: