Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 890570
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Paola Syrop Malina 680ml
Parametry produktu
| Pojemność | 680 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy |
| Składniki | Cukier (a) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (b); woda; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego 1%; koncentrat z marchwi; aromat; witaminy: tiamina (witamina b1), witamina b6, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,23 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Hoop Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Wschodnia 5 Kod pocztowy i miasto: 99-300 Kutno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce nie dłużej niż 30 dni w temperaturze 4-20°c. przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 20 ml (2 łyżki stołowe) spożyć po rozcieńczeniu z wodą (200 ml). zalecane dzienne spożycie: 2 razy dziennie po 20 ml syropu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 30 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 301 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1281 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 512 kJ |
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 74 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 1,65 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 3,75 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 75 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 150 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,1 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. produkt nieodpowiedni dla diabetyków. produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: