Panel zieleni Dzika Paproć Mirpol
Wystaw opinię o produkcie
Panel zieleni Dzika Paproć umożliwia wykonanie pięknej zielonej dekoracji. Panel ma wymiary - 50 x 50 cm. i składa się 324 elementy. To trwały i odporny na warunki atmosferyczne, produkt umożliwiający wykonanie pięknej dekoracji. Sprawdzi się również jako aranżacja zewnętrzna na balkonach lub tarasach, doskonale prezentuje się w każdej przestrzeni. Umożliwia stworzenie w wybranym miejscu ogrodu wertykalnego odpornego na czynniki atmosferyczne.
Sztuczny panel zielony jest wykonany w 100% z czystego materiału PE, który doskonale sprawdza się w użytkowaniu zewnętrznym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 314918
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wysokość | 50 cm |
|---|---|
| Kolor | Zielony |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mirpol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: ciasna 3 kod pocztowy i miasto: 35-232 rzeszów pl |
| Szerokość | 50 cm |
| Materiał | 100% PE |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Informacje dodatkowe | Wielofunkcyjny panele zieleni imitujące żywopłot |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: