Pancake&gofry - mieszanka bezglutenowa Bezgluten 300g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 344146
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szybki i prosty sposób na przygotowanie ulubionych śniadań i deserów bez glutenu. Dzięki starannie dobranym składnikom ciasto wychodzi lekkie, elastyczne i idealnie się smaży lub piecze.
To doskonałe rozwiązanie dla osób z celiakią, nietolerancją glutenu lub tych, którzy chcą ograniczyć jego spożycie. Idealna baza do naleśników na słodko i wytrawnie, jak i chrupiących, domowych gofrów.
Parametry produktu
| Typ | Nie dotyczy |
|---|---|
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Skrobie (kukurydziana, ziemniaczana), mąki (kukurydziana, jaglana), substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-277 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1463 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: