Orion Studentská Czekolada mleczna borówka & ciasteczka 235 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 583211
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orion Studentská Czekolada mleczna borówka & ciasteczka 235 g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | czekoladowy, Borówkowy |
| Dodatki | Ciastka, Z owocami |
| Zawartość netto | 235 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier nadzienie borówkowe [cukier, skoncetrowany przecier borówkowy 2,7 %, syrop glukozowo-fruktozowy, przecier z aronii, kwas (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (karagen), aromat naturalny] pełne mleko w proszku tłuszcz kakaowy¹ tłuszcze roślinne (palmowy, z ziaren palmowych, shea) miazga kakaowa¹ mąka ryżowa preparat serwatkowy w proszku (z mleka) tłuszcz mleczny emulgator (lecytyny) koncentrat białek serwatkowych (z mleka) substancja spulchniająca (węglany sodu) olej słonecznikowy sól aromaty naturalne orzechy arachidowe w proszku pasta z orzechów laskowych masa kakaowa w czekoladzie mlecznej min. 25 % czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne ¹certyfikowane rainforest alliance |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 515 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2152 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 482 kJ |
| Wielkość porcji | 22,4 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 56,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 60,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | E |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: