Opis szczegółowy
Towar dostępny bez kartek.
Kultowy smak Fantazji znają wszyscy. Napój produkujemy według starej i sprawdzonej receptury. To propozycja zarówno dla młodych konsumentów, jak i dla tych, którym oranżada przywodzi na myśl młodzieńcze wspomnienia. Bąbelki i klasyczny smak oranżady to ulubione połączenie konsumentów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Kiwi |
| Działanie | Chłodzące, Orzeźwiające |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Składniki | Woda, cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej, barwniki: tartrazyna, błękit brylantowy, substancje konserwujące: sorbinian potas, benzoesan sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład produkcji spożywczej "betex" jan kakareko ulica i numer: szkolna 37 kod pocztowy i miasto: 19-120 knyszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do posiłków, drików, napój orzeźwiający |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezpośrednio do picia lub drinków |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 152 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 0 %RWS |
| Fluor | 0 mg/100g |
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Molibden | 0 ?g/100g |
| Molibden (%RWS) | 0 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Potas | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Selen | 0 ?g/100g |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 0 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 0 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina A | 0 ?g/100g |
| Witamina A (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina B12 | 0 ?g/100g |
| Witamina D (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 ?g/100g |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 0 %RWS |
| Chrom | 0 ?g/100g |
| Chrom (%RWS) | 0 %RWS |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 0 %RWS |
| Jod | 0 ?g/100g |
| Jod (%RWS) | 0 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 ?g/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina D | 0 ?g/100g |
| Witamina K | 0 ?g/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Sód | 0 mg/100g |
| Sód (%RWS) | 0 %RWS |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 0 mg/100g |
| Wodorowęglany (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |