Opiekacz Tefal Snack Collection SW852
Wystaw opinię o produkcie
2 lampki kontrolne
Miejsce do nawinięcia kabla sieciowego
Przycisk włącz/wyłącz
Moc: 700 W
W zestawie płytki do sandwichów (trójkąty) i gofrów
1. WSZECHSTRONNY I PRAKTYCZNY
Zastępuje kilka innych urządzeń kuchennych
12 wymiennych płyt do przygotowywania opiekanych kanapek, gofrów i innych przekąsek zapewnia różnorodność (2 w zestawie)
Pomysłowy system przechowywania płyt – stwórz swoją kolekcję kulinarną!
2. STYLOWY WYGLĄD
Elegancka obudowa wykonana ze stali nierdzewnej z czarnymi elementami
Każdy zestaw płyt zapakowany w stylowe pudełko z książeczką z przepisami
3. ŁATWOŚĆ
użycia
utrzymania w czystości
możliwość przechowywania w pionie
miejsce do nawinięcia kabla sieciowego
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 693166
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 700 W |
|---|---|
| Liczba kanapek | 2 |
| Kształt kanapek | Trójkątny |
| Rodzaj produktu | Opiekacz do kanapek |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor | Czarny, Stalowy |
| Komunikacja | Lampka kontrolna opiekania |
| Długość przewodu | 1 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,61 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,48 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Cechy urządzenia | Schowek na przewód, Powłoka nieprzywieralna, Wymienne wkładki, Podświetlany wyłącznik |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie, Pieczenie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: