Omo Active Clean Liquid 10L
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 424415
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Omo Active Clean Liquid dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy, takie jak olej, czekolada i błoto. Dodatkowo zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce półautomatycznej, Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne |
| Skład | Dodecylobenzenosulfonian sodu-3-10 % lauryl alcohol hexa(oxyethylene) ethanol - 3-10 % dodecylbenzenesulfonic acid, triethanolamine salt - 1-3 % 2-metylo-2h-izotiazol-3-on - 0.01-0.1 % 2-octyl-2h-isothiazol-3-one - 0.01-0.1% |
| Dozowanie | Dozowanie od 45-85ml |
| Dodatkowe właściwości | Zabezpiecza tkaniny przed zabrudzeniami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 10,77 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 154 szt. |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/65/9/1365984.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Może powodować reakcję alergiczną skóry. działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 10000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Dogłębnie czyści tkaniny, a dzięki zawartości enzymów i środków powierzchniowo czynnych w swojej formule usuwa trudne plamy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Po użyciu umyć ręce., Szczelnie zamykać pokrywę., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać w oryginalnym opakowaniu., Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem., Nie mieszać z innymi produktami., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 60 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: