Olympus Meze Grill cheese 600g
Wystaw opinię o produkcie
Grillowany ser z mleka krowiego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 790149
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Grillowany ser z mleka krowiego.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mleko pasteryzowane |
|---|---|
| Gatunek sera | Ser grillowy |
| Smak | |
| Składniki | pasteryzowane mleko krowie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Hellenic Dairies SA Ulica i numer: N.R. Τrikalon-Pylis 5ο KLM. Kod pocztowy i miasto: 42100 Trikala GR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć w ciągu 3 dni po otwarciu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 309 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1282 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: