Oliwa z oliwek extra virgin Gran Seleccion 500ml YBARRA
Wystaw opinię o produkcie
Oliwa Hiszpańska otrzymana z oliwek odmiany Hojiblanca i Arbequina o aromatycznym zapachu i owocowym smaku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 523470
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oliwa Hiszpańska otrzymana z oliwek odmiany Hojiblanca i Arbequina o aromatycznym zapachu i owocowym smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zastosowanie | Do sałatek |
| Składniki | Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia |
| Zawartość netto | 870 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 824 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3389 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 91,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: