Odkurzacz workowy Tefal TW3985 Compact Power Animal Care
Wystaw opinię o produkcie
Odkurzacz workowy Compact Power™ zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących skutecznego i łatwego w obsłudze odkurzacza. Compact Power™ to odkurzacz workowy idealny do wszelkich rodzajów podłóg twardych. Odkurzacz zapewnia najlepszą efektywność w swojej klasie: najlepszą oszczędność energii, najlepszą skuteczność odkurzania podłóg twardych i najlepszą filtrację kurzu. Kompaktowe rozmiary odkurzacza zapewniają łatwą obsługę, łatwe przenoszenie i przechowywanie, a zestaw akcesoriów zaprojektowano specjalnie z myślą o potrzebach właścicieli zwierząt.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 974979
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Waga jednostkowa brutto | 6,6 kg |
|---|---|
| Długość przewodu | 6,2 m |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Moc silnika | 750 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność worka/pojemnika | 3 l (dm?) |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Rodzaj worka/zbiornika | Syntetyczne |
| Wymiary (SxWxG) | 50 x 29 x 29 cm |
| Regulacja mocy | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | szczotka do parkietów ,mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zasięg pracy | 8,8 m |
| Zabezpieczenia | Zatrzaskowy system mocowania szczotki i uchwytu |
| Zastosowane technologie | Efitech Motor |
| Cechy urządzenia | Automatyczny zwijacz przewodu, Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Ergonomiczny uchwyt |
| Krótki opis marketingowy | Skuteczność w kompaktowym rozmiarze! |
| Instrukcja | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: