Ocet balsamiczny z Modeny 250 ml Due Vittorie
Wystaw opinię o produkcie
Ocet balsamiczny z modeny Due Vittorie nie zawiera barwników i konserwantów.
Ma doskonale zrównoważony, słodko-kwaśny smak, intensywny a zarazem delikatny, przyjemnie octowy z delikatną nutą drewna smak oraz głęboki, brązowy kolor.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 745480
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ocet balsamiczny z modeny Due Vittorie nie zawiera barwników i konserwantów.
Ma doskonale zrównoważony, słodko-kwaśny smak, intensywny a zarazem delikatny, przyjemnie octowy z delikatną nutą drewna smak oraz głęboki, brązowy kolor.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Składniki | Gotowany moszcz gronowy, ocet winny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 77 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 77 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1407 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1407 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 77 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: