ON LINE Refill Kremowe mydlo 2w1 Magnolia Whisper 500ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 376085
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kremowe Mydło 2w1 Magnolia Whisper to wyjątkowa, w 100% wegańska formuła, która łączy w sobie subtelny zapach magnolii z kremową nutą mleka migdałowego. Delikatnie oczyszcza skórę, jednocześnie otulając ją zmysłowym aromatem i zapewniając długotrwałe nawilżenie. Mydło zawiera 95% składników pochodzenia , w tym emolienty z masła murumuru, które dbają o przyjemne uczucia podczas mycia. Gliceryna koi i regeneruje, a witamina E wspomaga elastyczność skóry, nadając jej jedwabistą gładkość. Łagodna formuła bez Cocamide DEA i mikroplastiku sprawia, że produkt jest przyjazny dla skóry i środowiska. Jego neutralne pH czyni go idealnym do codziennej pielęgnacji. Wegańska pielęgnacja – nawilżenie i aksamitna miękkość skóry. Produkt przebadany dermatologicznie
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | W płynie |
|---|---|
| Typ produktu | Kremowe, Zapachowe, Glicerynowe |
| Przeznaczenie | Do rąk i ciała |
| Typ skóry | Wszystkie |
| Właściwości | Myjące |
| Działanie | Oczyszczające, Myjące, Odświeżające, Nawilżające |
| Sposób użycia | Środki ostrożności: unikać kontaktu z oczami. w razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać je wodą. |
| Zapach | Magnoliowy |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Skład | Ingredients: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, glycerin, magnolia biondii bud/flower extract, prunus amygdalus dulcis seed extract, tocopherol, sodium astrocaryum murumuruate, macadamia ternifolia seed oil, sodium gluconate, xanthan gum, triheptanoin, trilaurin, polysorbate 20, hydrogenated olive oil caprylyl esters, citric acid, dehydroacetic acid, parfum, tetrasodium glutamate diacetate, glycol distearate, benzyl alcohol, hydrogenated lecithin, sodium hydroxide, sodium benzoate, potassium sorbate, linalool. alergen: linalool; benzyl alcohol |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: forte sweden sp. z o.o. ulica i numer: kościuszki 1 kod pocztowy i miasto: 62-090 rokietnica pl |
| Pojemność | 500 ml |
| Krótki opis marketingowy | On line refill kremowe mydlo 2w1 magnolia whisper 500ml |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Formuła | Bez alkoholu, Wegańska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: