Nescafe 3in1 Frappe Caramel 8x15g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 347196
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nescafe 3in1 Frappe Caramel 8x15g
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 120 g |
| Typ | 3w1 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Cukier, odtłuszczone mleko w proszku 25,9 %, kawa rozpuszczalna 8%, syrop glukozowy, olej kokosowy, sól, stabilizator (e339), aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 150 ml |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 239 kJ |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość błonnika | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E339 Fosforany sodu |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: