Napój ryżowy Bio BioZen 1L
Wystaw opinię o produkcie
Napój ryżowy Bio 1L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 515375
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Napój ryżowy Bio 1L
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 2,6 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | alternatywa dla mleka krowiego |
| Składniki | Woda, ryż*(17%), olej słonecznikowy*, sól morska. *- z upraw ekologicznych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PolBioEco Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Do Dysa 5 Kod pocztowy i miasto: 20-149 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 69 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 288 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: