Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8428532193243
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Wprowadziliśmy na rynek pierwszą gamę napojów roślinnych keto, stworzoną specjalnie z myślą o dietach niskowęglowodanowych. Ten napój zapewni ci dodatkową energię, której potrzebujesz, aby rozpocząć dzień i pozostać aktywnym. Dietetyczna rewolucja, która poszerza gamę napojów roślinnych Ecomil.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, kokos* 6%, olej kokosowy* 2%, stabilizator: guma gellan, aromat kokosowy*. * składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 132/32 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 0.2 g |
| Cukry | 0 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: