Opis szczegółowy
Zapach świeżo wyciśniętych pomarańczy z orzeźwiającą nutą pomarańczy i mandarynki, zrównoważony słodko-cierpki smak – bez posmaku minerałów i witamin. Nazwa aromatu inspirowana jest rekordową liczbą 8 nagród Messiego: Ballon d'Or („Złota Piłka” po francusku). - ORANGE
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | pomarańczowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | Woda, sole potasowe kwasu ortofosforowego, mleczan wapnia, kwas: kwas cytrynowy; naturalne aromaty, cukier, siarczan magnezu, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), sól, witamina c, witamina e, niacyna, barwnik (karoteny), witamina b6, biotyna, witamina b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: compass fmcg sp. z o.o. ulica i numer: nagodziców 3/92 kod pocztowy i miasto: 03-188 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 42 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 17 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 5 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,97 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 6 %RWS |
| Potas | 90,9 mg/100ml |
| Potas (%RWS) | 5 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 6 %RWS |
| Wapń | 36,4 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,15 μg/100ml |
| Witamina E | 0,73 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 3 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 6 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,085 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 6 %RWS |
| Witamina C | 4,8 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 6 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |